Genel Ben can321. Benim Almanya Sürecim

Üst konunun geneli ile alakalı konu açarken kullanılır

Ich.bin.Can

S-Vip Üye
Çalışkan
Üye

Kullanıcı Adınız can321

Merhaba Dostlar, Ben can, Büyük hedefler olan ve Dev okyanuslarda yüzmeye hevesli bir arkadaşınızım. Umarım her şey istediğimiz gibi olur. Zirvede görüşmek üzere.

Almanca Dil Seviyeniz B1 gibiyim umarım öyleyimdir, B1 konularının hepsini bitirdim ama kısa sürede en fazla ne olursa. Hala Almanca öğreniyorum ve hedeflerim büyük, büyük olmak zorunda.
Ama bana sorarsanız A2 derim. Hedefim şuan için B1 diyelim

Almancayı nerede ve nasıl öğrendiniz? Kendi başıma evimde Tek başıma kimseden yardım almadan dümdüz.

Kelime Öğrenme Tekniğiniz Şuan için yok Ben yazarak ezberlemeyi tercih ediyorum.

Ne kadar süredir Almanca öğreniyorsunuz Ich lerne sieben Monat Deutsch Sprechen. und ich spreche ein bisschen Deutsch aber ıch viel arbeit.

Mesleğiniz nedir? Elektronik Teknisyeni

Denklik aldınız mı? Hangi eyalet? Ne kadar sürdü? Daha almadım malesef

Öneri ve Tavsiyeler Her zaman daha sıkı çalış ve etrafta sana engel olmak isteyen insanları tekmele gitsin, onlar yıkıntılar.

Şunu eklemeyi unutmuşum Kusura bakmayın, tekmeyi ne kadar sert atarsanız o kadar yükses ses çıkıyor haberiniz olsun.